Tek şarkı ile Altın Kelebek ödüllünü aldı

Geçtiğimiz akşam düzenlenen Altın Kelebek ödül töreninde; televizyon ve müzik dünyasının 1 numaralı isimleri belli oldu. İşte 45. Altın Kelebek Ödüllerini alan isimler…

1
YILIN ŞARKISI : GAZAPİZM – HEYECANI YOK
YILIN ŞARKISI : GAZAPİZM - HEYECANI YOK
2
EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ ERKEK OYUNCU : CAN YAMAN
EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ ERKEK OYUNCU : CAN YAMAN
3
EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ KADIN OYUNCU : DEMET ÖZDEMİR
EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ KADIN OYUNCU : DEMET ÖZDEMİR
4
EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ : ERKENCİ KUŞ/ FARUK TURGUT
EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ : ERKENCİ KUŞ/ FARUK TURGUT
5
EN İYİ POP MÜZİK KADIN : ALEYNA TİLKİ
EN İYİ POP MÜZİK KADIN : ALEYNA TİLKİ
6
EN İYİ SPOR PROGRAMI : YÜZDE YÜZ FUTBOL/ RIDVAN DİLMEN MURAT KOSOVA
EN İYİ SPOR PROGRAMI : YÜZDE YÜZ FUTBOL/ RIDVAN DİLMEN MURAT KOSOVA
7
EN İYİ İNTERNET DİZİSİ : Fİ
EN İYİ İNTERNET DİZİSİ : Fİ
8
YILDIZI PARLAYANLAR: AFRA SARAÇOĞLU, ASLI BEKİROĞLU VE MERVE ÇAĞIRAN
YILDIZI PARLAYANLAR: AFRA SARAÇOĞLU, ASLI BEKİROĞLU VE MERVE ÇAĞIRAN
9
EN İYİ HABER PROGRAMI : AHMET HAKAN
EN İYİ HABER PROGRAMI : AHMET HAKAN
10
EN İYİ ERKEK HABER SUNUCUSU : CEM ÖĞRETİR
EN İYİ ERKEK HABER SUNUCUSU : CEM ÖĞRETİR
11
EN İYİ KADIN HABER SUNUCUSU : BUKET AYDIN
EN İYİ KADIN HABER SUNUCUSU : BUKET AYDIN
12
EN İYİ DİZİ : ÇUKUR
EN İYİ DİZİ : ÇUKUR
13
EN İYİ ERKEK OYUNCU : ARAS BULUT İYNEMLİ
EN İYİ ERKEK OYUNCU : ARAS BULUT İYNEMLİ
14
ONUR ÖDÜLÜ : TÜRKER İNANOĞLU
ONUR ÖDÜLÜ : TÜRKER İNANOĞLU
15
25.YIL ÖZEL ÖDÜLÜ : KENAN DOĞULU
25.YIL ÖZEL ÖDÜLÜ : KENAN DOĞULU
16
EN İYİ KOMEDİ DİZİSİ ERKEK OYUNCU: ÇAĞLAR ÇORUMLU
EN İYİ KOMEDİ DİZİSİ ERKEK OYUNCU: ÇAĞLAR ÇORUMLU
17
EN İYİ KOMEDİ DİZİSİ KADIN OYUNCU : PINAR ALTUĞ
 EN İYİ KOMEDİ DİZİSİ KADIN OYUNCU : PINAR ALTUĞ
18
EN İYİ KOMEDİ DİZİSİ : ÇOCUKLAR DUYMASIN/ BİROL GÜVEN
EN İYİ KOMEDİ DİZİSİ : ÇOCUKLAR DUYMASIN/ BİROL GÜVEN
19
EN İYİ KADIN OYUNCU : ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ
EN İYİ KADIN OYUNCU : ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ
20
EN İYİ ÇOCUK OYUNCU : ALİ SEMİ SEFİL, KÜBRA SÜZGÜN, DEMİR BİRİNCİ
EN İYİ ÇOCUK OYUNCU : ALİ SEMİ SEFİL, KÜBRA SÜZGÜN, DEMİR BİRİNCİ
21
EN İYİ ERKEK SUNUCU : ACUN ILICALI
EN İYİ ERKEK SUNUCU : ACUN ILICALI
22
EN İYİ KADIN SUNUCU : MÜGE ANLI
EN İYİ KADIN SUNUCU : MÜGE ANLI
23
JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ : CEM YILMAZ
JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ : CEM YILMAZ
24
EN İYİ POP MÜZİK ERKEK : EDİS
EN İYİ POP MÜZİK ERKEK : EDİS
25
EN İYİ FANTEZİ MÜZİĞİ ERKEK : HAKAN ALTUN
EN İYİ FANTEZİ MÜZİĞİ ERKEK : HAKAN ALTUN
26
ONUR ÖDÜLÜ : CÜNEYT ARKIN
ONUR ÖDÜLÜ : CÜNEYT ARKIN
27
ONUR ÖDÜLÜ: GÖKÇEN KAYNATAN
ONUR ÖDÜLÜ: GÖKÇEN KAYNATAN
28
ONUR ÖDÜLÜ: NİLÜFER (Ödülünü Samsun Demir aldı)
ONUR ÖDÜLÜ: NİLÜFER (Ödülünü Samsun Demir aldı)
29
ONUR ÖDÜLÜ: SILA
ONUR ÖDÜLÜ: SILA
30
EN İYİ GÜNDÜZ KUŞAĞI : FATİH ÜREK
EN İYİ GÜNDÜZ KUŞAĞI : FATİH ÜREK
31
EN İYİ FANTEZİ MÜZİĞİ KADIN : SİBEL CAN
EN İYİ FANTEZİ MÜZİĞİ KADIN : SİBEL CAN
32
ONUR ÖDÜLÜ : MÜSLÜM GÜRSES (Ödülü Muhterem Nur aldı)
ONUR ÖDÜLÜ : MÜSLÜM GÜRSES (Ödülü Muhterem Nur aldı)
33
EN İYİ SENARİST : AYŞE FERDA ERYILMAZ,NEHİR ERDEM/ SEN ANLAT KARADENİZ
EN İYİ SENARİST : AYŞE FERDA ERYILMAZ,NEHİR ERDEM/ SEN ANLAT KARADENİZ
34
EN İYİ DİZİ MÜZİĞİ : TOYGAR IŞIKLI/ ÇUKUR
EN İYİ DİZİ MÜZİĞİ : TOYGAR IŞIKLI/ ÇUKUR
35
EN İYİ YÖNETMEN : OSMAN SINAV, EMRE KABAKUŞAK, YUSUF ÖMER SINAV/SEN ANLAT KARADENİZ
EN İYİ YÖNETMEN : OSMAN SINAV, EMRE KABAKUŞAK, YUSUF ÖMER SINAV/SEN ANLAT KARADENİZ
36
EN İYİ HALK MÜZİĞİ ERKEK : MÜMİN SARIKAYA
EN İYİ HALK MÜZİĞİ ERKEK : MÜMİN SARIKAYA
37
EN İYİ HALK MÜZİĞİ KADIN : SEVCAN ORHAN
EN İYİ HALK MÜZİĞİ KADIN : SEVCAN ORHAN
38
EN İYİ MÜZİK GRUBU : ATHENA
EN İYİ MÜZİK GRUBU : ATHENA
39
EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN : EZHEL
EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN : EZHEL
40
EN İYİ DJ : MAHMUT ORHAN
EN İYİ DJ : MAHMUT ORHAN
41
EN İYİ YOUTUBER : ORKUN IŞITMAK
EN İYİ YOUTUBER : ORKUN IŞITMAK