Sedat Peker ve ailesi korona virüsüne yakalandı

Yaklaşık dört gündür sosyal medyada paylaşımda bulunmayan Sedat Peker, korona virüsüne yakalandığını açıkladı. Peker, ailesinin de hasta olduğunu söyledi.

Organize suç örgütü liderliği suçlamasıyla hakkında yakalama kararı bulunan Sedat Peker, ailesiyle birlikte korona virüsüne yakalandığını duyurdu. Bir süredir paylaşım yapmayan ve hakkında farklı iddialar ortaya atılan Peker, bugün attığı 15 tweet ile hastalığını ağır geçirdiğini ve ağrıları olduğunu söyledi.

Peker yaptığı paylaşımlarda şu ifadeleri kullandı: “Kıymetli dostlarım, öncelikle hepinizin mübarek Kurban Bayramı’nı kutlarım. Bu kutsal günlerin Yüce Milletimize, tüm İslam alemine, ayrıca da dünyada yaşayan tüm iyi insanlara esenlikler ve mutluluklar getirmesini Yüce ALLAH’tan dilerim. Bulunduğum ülkede covid vakalarının çok az olduğu bilinmekte. Benim şansıma evdeki 3 görevli yardımcı bayan, 2 güvenlik görevlisi arkadaş, Türkiye’den beri yanımda olan bir yol arkadaşım, oğullarım Celalhan ve Boğaçhan, sevgili eşim, küçük kızım Mila ve ben corona virüse yakalandık. Benim hastalığım biraz ağır geçiyor, akciğerimde küçük bir bölgeye de nüfuz etmiş ancak Yüce ALLAH’ın izniyle bize bir şey olmaz. Biz ne savaşlar gördük, bunlar bize olsa olsa tatbikat olur. Sizlerin duası ve Yüce ALLAH’ın yardımı bizimle olduktan sonra hiçbir şey olmaz.”

Peker’e yakınlığıyla bilinen ve basın danışmanı olduğu iddia edilen Emre Olur, korona virüsü iddiaları sonrası Twitter hesabı üzerinden konuyla ilgili bir paylaşımda bulunmuştu. Olur, paylaşımında Sedat Peker’i etiketleyerek, “Değerli büyüğüm, size ve ailenize acil şifalar diliyorum” demişti.