Okul müdürü, Ülkü Ocakları ilçe başkanı oldu!

Muzaffer Hanım İlköğretim Okulu Müdürü Murat Çetin’in okulun bulunduğu ilçe olan Torbalı’da Ülkü Ocakları ilçe başkanı olarak seçildiği bildirildi.

İzmir’in Torbalı ilçesi Pancar Mahallesi’nde bulunan Muzaffer Hanım İlköğretim Okulu’nda okul müdürü olarak görev yapan Murat Çetin, Ülkü Ocakları’nın Torbalı ilçe başkanı oldu.

Torbalı Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen törende, Murat Çetin görevi Zekeriya Hançer’den devraldı.

Görevini devreden Hançer ise Twitter hesabından helalleşerek şu açıklamayı yaptı:

“Torbalı Ülkü Ocakları Başkanlığı görevimi bugün itibariyle Murat Çetin reisime devretmiş bulunmaktayım. Görev sürem boyunca bizlere desteklerini esirgemeyen herkesten Allah razı olsun. İnsanız şaşarız, beşeriz. Bilip bilmeden kırdığımız ve üzdüğümüz kardeşlerimiz varsa affola. Bugüne kadar yapmış olduğumuz güzel işler, doğrular sizlerin, yanlışlar günahlar şahsımındır. Bizden yana bir hak varsa helal olsun. Varsa siz de haklarınızı helal ediniz. Emanetleri hiç kaybolmayan Allah’a emanet olun”

Zekeriya Hançer, Twitter hesabı üzerinden bir paylaşımda bulundu.

Yeni Ülkü Ocakları ilçe başkanı seçilen Murat Çetin ise Facebook hesabından, tören fotoğraflarını paylaşarak şu açıklamayı yaptı:

“Genel Başkanımız Sayın Ahmet Yiğit Yıldırım beyefendinin olurları, İl Başkanımız Sayın Bekir Sıtkı Hastürk beyefendinin tensipleri ile dün itibariyle Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Torbalı İlçe Başkanlığı görevi tarafıma tevdi edildi. Öncelikle şahsımı bu göreve layık görenlere teşekkürlerimi arz eder, 6 yıldır birlikte çalışmaktan onur ve gurur duyduğum iki cihan kardeşim Zekeriya Hançer başkanımıza geleceğimiz teminatı olan gençlerimize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı şükranlarımı iletirim.”Murat Çetin Facebook hesabı üzerinden yaptığı açıklama

Yeni seçilen Çetin’in Facebook sayfasındaki künyesinde de “Pancar Muzaffer Hanım Ilkokulu Müdürü, Torbalı Ülkü Ocakları Başkanı” ibaresini yazdığı görüldü.Murat Çetin, yeni görevini Facebook hesabına eklediği görüldü