Marvel stüdyosunda bomba paniği: Angelina Jolie ve Richard Madden tahliye edildi

‘The Eternals’ filminin İspanya’daki Fuerteventura Adası’ndaki çekimleri sırasında bomba paniği yaşandı. Başrol oyuncuları Angelina Jolie ve Richard Madden’in apar topar setten uzaklaştırıldığı öğrenildi.

Gelecek yıl 6 Kasım’da seyirciyle buluşacak olan Marvel Sinematik Evreni(MCU) filmi ‘The Eternals’ın çekimleri İspanya’da devam ediyor. 

Independent’ın haberine göre, filmin bir sahnesi için Kanarya Adaları’na bağlı Fuerteventura Adası’nda bulunan film ekibi sette henüz patlamamış bir bomba bulunmasıyla panik yaşadı ve çekimlere ara vermek zorunda kaldı. 

İhbarın üzerine çalışanlar ile sette bulunan başrol oyuncuları Angelina Jolie ve Richard Madden güvenli bölgelere sevk edildi.

​’Yüzyıllardır el değmemiş’

Sette çalışan bir kişi The Sun’a yaptığı açıklamada “Gerçekten çok korkutucuydu. Yüzyıllardan beri el değmemiş bir bomba. Ama ona yaklaştığımızda ne olacağını bilemeyiz” diye konuştu. 

Bombanın bölgeye nasıl geldiği bilinmiyor ancak  Fuerteventura Adası’nın İkinci Dünya Savaşı zamanında Alman askeri üssü olarak kullandığı belirtiliyor. 

Yönetmen koltuğunda Chloe Zhao’nun oturduğu ‘The Eternals’ ‘Thena’ rolünde Angelina Jolie, ‘Ajak’ rolünde Salma Hayek, ‘Sersi’ rolünde Gemma Chan, ‘Dane Whitman/Black Knight’ rolünde Kit Harington, ‘Ikaris’ rolünde Richard Madden, Kingo rolünde de Kumail Nanjiani yer alıyor. 

Film, tarihi ve medeniyetleri şekillendiren ölümsüz bir varlık yarışına odaklanıyor.