Künye

 
 
Center: Novembervej 11- 2tv 2860 Soborg | Danmark

E-mail: editor@iznews.net

Telephone: 004530312428

iznews türkiye | yayın yönetmen

ihsan kaçar | ihsan@iznews.net 

röportaj

Ercan Ekinci | ercan@iznews.net

iznews agency 

Çiğdem Ay | cigdem@iznews.net

Rozerin Urucu | rozerin@iznews.net

M. Emin Dağlı | emin@iznews.net

gece editör

Rabia Küçükkaya | rabia@iznews.net

kitap editör

Büşra Abacı | busra@iznews.net

iznews ingilizce:

Zagros Çetinkaya | zagros@iznews.net

iznews kürtçe

mehdi tanrıkulu | mehdi@iznews.com

iznews ırak

Zana Hama Ghareb | zana@iznews.net

iznews suriye| kuzey suriye (rojava)

Shiyar Abdullah | shiyar@iznews.net

iznews iran

Yaşar Saboünçı | yasar@iznews.net

iznews yunanistan

Mesud Dağhan | mesud@iznews.net

iznews fotoğraf

 Fırat Çetin | siyabend@iznews.net

hukuk danışamı

Av. İnan Akmeşe

grafik web tasarım 

iznews yazılım ekibi