Külliye iddialarının odağındaki Muharrem İnce’den açıklama: Saray’a ekmek çıkmayacak

Külliye’ye giden CHP’li iddialarının kilit ismi Muharrem İnce tartışmalarla ilgili açıklama yaptı. “Direneceğim” diyen İnce, “Yaşananlara rağmen göreceğiz Saraya buradan ekmek çıkmayacaktır. Bu ülkeye yaptıkları kötülükler ortadadır” ifadelerini kullandı.

Günlerdir konuşulan ‘Saraya çıkan CHP’li’ polemiğinin merkezindeki Muharrem İnce, sosyal medya hesabından bir dizi açıklama yaptı. İncei, “Yaşananlara rağmen göreceğiz Saray’a buradan ekmek çıkmayacaktır. Bu ülkeye yaptıkları kötülükler ortadadır” dedi.

“İDDİALARIN SORUMLUSU…”

İddialar karşısında direneceğini ifade eden İnce, “Her Cumhuriyet Halk Partili için, parti her şeyin önünde ve üstündedir. Partiyi korumak, partinin değerlerinin taşıyıcısı olmaktır. Ben değil, bütün partililer son birkaç günde istemediğimiz şeyleri yaşıyorsak bunun sorumlusu partide olup kendilerini partinin değerleriyle buluşturamamış insanlardır. Yaşananlara rağmen göreceğiz Saray’a buradan ekmek çıkmayacaktır. Bu ülkeye yaptıkları kötülükler ortadadır” dedi.

“AZİM VE KARARLILIKLA DİRENECEĞİM”

İnce, “Partimin temiz geleceği için partinin değerleriyle buluşamamış insanlarla nasıl mücadele edeceksem, bu güzel vatanı Saray düzenine teslim etmemek için de aynı azim ve kararlılıkla direneceğimi tüm kamuoyuna saygıyla bildiririm” ifadelerini kullandı.