Kraliyet ailesinin gelini Meghan Markle tekrar Hollywood yolunda

Mandatory Credit: Photo by Dominic Lipinski/AP/Shutterstock (9689447a) Meghan, the Duchess of Sussex gestures as she attends a garden party at Buckingham Palace in London, her first royal engagement a since her wedding to Prince Harry on Saturday. The event is part of the celebrations to mark the 70th birthday of Prince Charles Britain Royals, London, United Kingdom - 22 May 2018

İngiltere kraliyet ailesinden Prens Harry ile nişanlandığı dönemde oyunculuk kariyerine son veren Meghan Markle’ın tekrar Hollywood setlerine dönmek istediği belirtildi.

ABD’de 2011-2018 yılları arasında yayınlanan “Suits” dizisindeki “Rachel Zane” karakteriyle tanınan Meghan Markle’ın Hollywood’a geri dönmek istediği ve senaryoları okuduğu öne sürüldü.

Kraliyet ailesini yakından takip eden yorumcu Rob Shuter, “Yeni asil Meghan Markle için saray duvarları arasındaki hayatı biraz sıkıcı olmaya başladı, bu yüzden işe geri dönmeyi istiyor ve mükemmel projeyi araştırıyor” dedi.

Shuter, Markle’ın ‘yeni 007 filminde Bond kızı’ olmayacağını söyledi. Ancak Markle’ın ‘nabız yokladığını’ ve doğru senaryo için beklediğini belirtti.

PRENS HARRY’DEN DESTEK

Eşi Prens Harry’nin de Meghan Markle’a bu konuda destek verdiği belirtildi. Shuter’a göre Harry, ‘en iyi oyunculardan biri olarak gördüğü eşinin yeteneklerinin heba olmasını’ istemiyor.

Kraliyet yaşamına dair de bilgi veren yorumcu Rob Shuter, kaynakları kendisine verdiği şu bilgileri paylaştı: “Meghan kraliyet hayatını, anne olmayı seviyor ama bu onun için yeterli değil. Bu dünyada bir fark yaratmayı istiyor, sadece kraliyet etkinliklerine katılan ve kalabalıkla el sıkışan birine dönüşmek istemiyor.”