Eşi tarafından dövülerek öldürülen kadının cenazesinde yakınları isyan etti

Kilis’te eşi tarafından darbedildikten sonra hayatını kaybeden Fatime Gül Özyer son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze esnasında Özyer’in bir yakını, “Eğer senin yerine 10 adam almazsam. Eğer senin saçının her teline 10 adam almazsam” diyerek feryat etti.

13 Ekim tarihinde Kilis’in Albay İbrahim Karaoğlanoğlu Mahallesinde Muhammet Mahmut Özyer (29), eşi Fatime Gül Özyer’i darp ederek ağır yaraladı. Beyin kanaması geçiren Fatime Gül Özyer, Kilis Devlet Hastanesinden Gaziantep’e sevk edildi.

Eşinin döverek öldürdüğü kadının cenazesinde feryat etti: Saçının her teli için 10 adam almazsam

Burada yapılan bütün müdahalelere rağmen bir haftalık yaşam mücadelesini kaybetti. Yakınları tarafından Kilis’e getirilen Fatime Gül Özyer’in cenaze namazı Kayabaş Camii’nde öğle namazını müteakip kılındıktan sonra gözyaşları arasında Kilis Asri Mezarlıkta defnedildi. Henüz 25 günlük olan bebekleri ise yakınlarının kucağında annesinin tabutunun yanına getirildi.

“SENİN YERİNE 10 ADAM ALMAZSAM”

Cenaze namazının kılınmasının ardından talihsiz kadının tabutu kaldırıldığı esnada, tabuta eliyle vuran yakını, “Eğer senin saçının her teline 10 adam almazsam” diyerek tepkisini dile getirdi.

25 GÜN ÖNCE ANNE OLMUŞ

Öte yandan Mahmut Özyer ile Fatime Gül Özyer 1 buçuk yıl önce dünya evine girmişlerdi. Çiftin evlendikten sonra problem yaşadıkları, sürekli tartıştıkları ve kavga ettikleri öğrenildi. Çiftin 25 gün önce bir çocuklarının dünyaya geldiği öğrenildi.

Olayın ardından Mahmut Özyer tutuklanarak cezaevine gönderildi. Geriye ise 25 günlük bebekleri ile düğünde çekilen görüntüler kaldı.