Cezaevinden yeni tahliye olan erkek, sokak orta kendisinden boşanan kadını darp ederek saçlarını kesti

Gaziosmanpaşa’da cezaevinden yeni çıkan Serdar F., sokak orta kendisinden boşanan kadını darp ederek saçlarını kesti. Kadın çevredekilerin araya girmesiyle kurtulurken, o anlar çevredekiler tarafından cep telefonuyla görüntülendi.

Geçtiğimiz pazartesi günü Gaziosmanpaşa Sarıgöl Mahallesi’nde iddialara göre cezaevinden yeni çıkan Serdar F., eski eşi Ç.T.’ye sokak ortasında saldırdı. Çevredekiler polisi ararken bir kişi ise o anları cep telefonuyla kaydetti.

DÖVÜP SAÇLARINI KESTİ

Kadını bir süre darp eden saldırgan, cebinden çıkardığı makasla da kadının saçlarını kesti. Çevredeki vatandaşların araya girmesiyle kadın, adamın elinden kurtuldu. Olay yerine gelen polis, Serdar F.’yi polis merkezine götürdü.

KADIN ŞİKAYETÇİ OLMADI

Kadının ‘hatalı benim’ diyerek şikayetçi olmaması üzerine Serdar F.’nin serbest kaldığı öğrenildi.

“KADININ BAĞRIŞLARINI DUYDUM”

Olayı gören site sakini kadın, “Ses duydum ve pencereye çıktım. Kadının biri bağırıyordu. Adam evinden indi kadını itmeye başladı. Tartışma oldu. Ardından adam tekrar evine çıktı. Kadın, cama bir şey fırlattı. Adam bunun üzerine tekrar aşağı indi. Kadının saçını tutup, otobüse vurdu. Keşke böyle olaylar olmasa, ancak her gün yeni bir şey duyuyoruz. Hiçbir kadının canı yanmasın. Kadının bağırışlarını duydum ve kendimi o kadının yerine koydum. İster istemez biz de korkuyoruz. Çünkü hepimizin başına gelebilir.” diye konuştu.