Aldığı telefonu iade etmek isteyen siyahi genç öldürüldü

Esenyurt’ta aldığı telefonu iade etmek isteyen Togolu genç, buluştuğu kişi ile çıkan kavgada hayatın kaybetti. Kan kaybeden gencin son anları güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Geçtiğimiz salı günü Kıraç Yenimahalle mevkiinde saat 20.30 sıralarında meydana gelen olayda bir kişiden telefon alan Togolu Romeo E., telefonun bozuk çıkması üzerine satın aldığı kişi ile irtibata geçti.

GÖĞSÜNDEN BIÇAKLADI

Akşam saatlerinde tekrar buluşan şahıslar arasında sözlü tartışma çıktı. Telefonu verdiği iddia edilen şahıs tartışmanın büyümesinin ardından yanında getirdiği bıçak ile Romeo E.’yi göğsünden bıçakladı. Bıçaklanmanın etkisiyle şoka giren genç, yanındaki arkadaşıyla birlikte olay yerinden kaçmaya başladı.

Aldığı telefonu iade etmek isterken öldürüldü! Talihsiz gencin son anları kamerada

EKİPLERE HABER VERİLDİ

Aşırı kan kaybeden Romeo E. taksiye binmek için ana caddeye çıktı ancak dayanamayıp yere yığıldı. Kanlar içinde bir kişinin yerde yattığını gören esnaf, hemen sağlık ve polis ekiplerine haber verdi.

SON ANLARI GÜVENLİK KAMERASINDA

İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Aşırı kan kaybeden Togolu genç ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırıldı. Tüm müdahaleye rağmen Romeo E. hayatını kaybetti. Olayı gerçekleştiren şahsı yakalamak için polis ekipleri ise çalışma başlattı. Togolu gencin son anları ise güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.